63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Etap gminny 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędzie się 8 lutego 2018 roku w Centrum Kultury w Gdowie.

Z każdej szkoły może zostać wytypowanych trzech przedstawicieli w kategorii Turnieju Recytatorskiego w  kategorii wiekowej 0-III i IV-VI, natomiast w kategorii wiekowej gimnazjum i szkoły średnie do 6 uczniów. W kategoriach „Wywiedziony ze słowa”, „Teatr jednego aktora” i „Poezja śpiewana” mogą zostać wytypowani najlepsi uczestnicy etapu szkolnego.

Z etapu gminnego do powiatowego Turnieju Recytatorskiego zgłoszonych zostanie  6 osób w kategoriach wiekowych szkół podstawowych i klas gimnazjalnych . W pozostałych turniejach (,,Wywiedzione ze słowa”, ,,Teatr jednego aktora”, ,,Poezji śpiewanej”)  zakwalifikują się najlepsi uczestnicy.

Przypominamy, że dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów

1. Biorą udział w konkursie do szczebla powiatowego
  2. Zgłaszają tylko jeden wiersz i fragment prozy
  3. dzieci z klas” O” biorą udział w konkursie tylko na etapie gminnym

Prezentacja dzieci z klas I- III nie powinna przekroczyć 3 minut, a dzieci klas IV- VI oraz gimnazjów- 5 minut.

Karty zgłoszenia należy przesłać do 2 lutego   2018 r. na adres:

Centrum Kultury w Gdowie, Gdów 398, 32- 420 Gdów

Lub mailem na adres: sekretariat@ck.gdow.pl

Karty można również dostarczyć osobiście do siedziby Centrum Kultury

Informacje na temat konkursu: Tel. 012 251 43 67 wew. 22, 25 ; Tel. kom.: 512 186 807

Przeprowadzenie etapu powiatowego konkursu planowane jest w dniach 20-22 marca 2018 roku w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Rynek Górny 6.

Do pobrania:

karta uczestnika - Szkoły podstawowe