ZMIANY W DZIAŁALNOŚCI GMINNEJ HALI SPORTOWEJ W GDOWIE OD 28 GRUDNIA

W związku z aktualizacją zasad bezpieczeństwa określoną w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 2316) informujemy, że w okresie od 28 grudnia 2020 – 17 stycznia 2021 działalność Gminnej Hali Sportowej w Gdowie zostanie ograniczona.

Najnowsze rozporządzenie ogranicza możliwość organizowania współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzeń sportowych wyłącznie do sportu zawodowego. W rozporządzeniu znalazł się także zapis ograniczający organizację sportu dzieci i młodzieży wyłącznie do tej "(...) uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez polski związek sportowy".

W związku z powyższym do dnia 17 stycznia 2021 roku Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie zawiesza działalność sekcji sportowo-rekreacyjnych prowadzonych przez Centrum Kultury w Gdowie. Nie będzie również możliwości wynajmu hali przez amatorskie grupy trenujące siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę nożną.

Kluby sportowe uprawnione do prowadzenia treningów zgodnie z nowym rozporządzeniem proszone są o potwierdzenie dotychczasowych godzin wynajmu hali pod nr tel. 517988055.