Zimowa wymiana książki

W ostatnim tygodniu ferii w Centrum Kultury odbyła się wymiana książki, w której uczestniczyli najmłodsi wraz z rodzicami. Podczas tego wydarzenia przygotowano dla nich wiele atrakcji, m.in. kącik malowania buzi, kącik czytania bajek oraz mini kawiarenkę.  Pomysł wymiany książek tak się spodobał, że jego uczestnicy zapowiedzieli swój udziału w letniej edycji. Wymiana książki to inicjatywa Centrum Wolontariatu działającego w FON w Podolanach. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych do akcji przyłączyło się Centrum Kultury w Gdowie oraz Biblioteka. Nagrody, które otrzymywały dzieci podczas odbywających się w czasie wymiany konkursów ufundowało wydawnictwo Skrzat, sklep Bartek z Niegowici oraz Ekodoradca Gminy Gdów. Dziękujemy!