Zespoły Weekend i Łzy zagrały na gdowskim Zarabiu

Święto Ziemi Gdowskiej za nami. Zapewne na długo zostaną nam w pamięci wspaniałe koncerty tegorocznych gwiazd: zespołów Weekend oraz Łzy.

Radosław Liszewski wraz z kolegami z sekcji tanecznej wystąpili na gdowskiej scenie w sobotni wieczór. Licznie zgromadzona publiczność znała niemal cały repertuar zespołu i chętnie wspólnie z Weekndem wyśpiewywała ich największe przeboje. Usłyszeliśmy między innymi  hit "Ona tańczy dla mnie", który ma już ponad 119 000 000 wyświetleń na kanale youtube.pl. Muzyka sama podrywała do tańca. Artyści zrobili niezapowiedziany prezent, przekazując na licytację w prowadzonej akcji charytatywnej swoją płytę oraz piłkę "adidas" z ich autografami. Dzięki temu zebrana kwota wzrosła o 860 zł.

Niedzielny wieczór należał do charyzmatycznej Sary Chmiel i jej kolegów z zespołu Łzy. Nie zabrakło starych, wszystkim znanych przebojów jak "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka", "Narcyz się nazywam", "Puste słowa"" czy "Oczy szeroko zamknięte", przy których Sara wraz z publicznością stworzyła niepowtarzalny nastrój zapalając setki małych lampek. Okazuje się, że gdowska publiczność zna też nowsze utwory zespołu, i wspólnie z Sarą wyśpiewała, że "Życie jest piękne" a także "Kiedy nie ma w nas miłości". Koncert zespołu Łzy to mieszanka utworów rockowych i tych lirycznych, to przeboje stare, znane oraz nowe kompozycje, a przede wszystkim to niezapomniany klimat i fantastyczna więź z publicznością.

Po koncercie każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z członkami zespołu, dostać autograf czy zakupić płytę.

zdj. Elzbieta Sionko, Piotr Sionko

Comments are closed.