Zapraszamy na spotkanie grupy artystycznej miłośników sztuki

Zapraszamy Państwa na spotkanie grupy artystycznej GDÓW – ART, która powstała przy Centrum Kultury w Gdowie. Zebranie odbędzie się w piątek 16 listopada o godzinie 19.00

Będziemy wybierać logo grupy spośród nadesłanych propozycji, omawiać działanie strony internetowej oraz szukać nowych możliwości dla wspólnej pracy. Zapraszamy osoby, które są już zdeklarowanymi członkami grupy oraz tych, którzy dopiero mają zamiar wstąpić w jej szeregi.

Przewidujemy powstanie dwóch podgrup: jednej zajmującej się twórczością plastyczną w szerokim jej aspekcie: fotografią,  muzyką, tańcem, teatrem oraz drugiej: promującej twórczość ludową,  rzemiosło artystyczne i sztukę użytkową. Będziemy organizować wspólne spotkania, wernisaże, plenery, warsztaty, przeglądy i festiwale. Zainteresowanych prosimy o kontakt i dołączenie do powstających grup.

Zapraszamy: plastyków, malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników, fotografów, specjalistów od sztuki medialnej oraz przedstawicieli innych dziedzin sztuk plastycznych, a także osoby lubiące muzykować, grające na instrumentach,  koncertujące, komponujące muzykę, piszące teksty, tancerzy, ludzi z pasją i pomysłami, chętnych by zaprezentować swoją twórczość, podzielić się nią z innymi.

Czekamy także na miłośników oraz twórców  sztuki użytkowej, ludowej, rzemiosła artystycznego, a także  kolekcjonerów i miłośników sztuki.