Zakończenie ferii z Centrum Kultury

Na zakończenie ferii Centrum Kultury przygotowało dla dzieci warsztaty plastyczne oraz warsztaty haftu cekinowego, a także gry i zabawy.

W czwartek, uczestnicy zajęć wspólnie wykonali kolorową wyspę wykorzystując papier, kredki, bibuły oraz plastelinę. Na warsztatach z haftu Pani Henryka Poniewierska tłumaczyła podstawy ozdabiania tkanin cekinami.

W piątek odbyły się zajęcia plastyczne pt.  Malowanie przy ekranie – Zimowy krajobraz wg sztuki japońskiej. Dzieci obejrzały film o tym jak powstaje obraz w japońskiej pracowni, a potem malowały swój zimowy krajobraz. Mimo, że prace były wykonane w ten sam sposób, każde dziecko zawarło w swojej pracy trochę swojego temperamentu. Po przerwie obiadowej przyszła pora na gry planszowe i wyklejane z papieru śnieżynki.