XII Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty

12 kwietnia  2019 roku, w Centrum Kultury w Gdowie rozstrzygnięto XII Konkursu na najpiękniejszą: pisankę, kartkę, baranka i palmę wielkanocną. Na wstępie Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie powitała uczestników, a następnie zaprosiła na występ artystyczny zespołu "Mali Gdowianie". Po części artystycznej rozdano dyplomy i nagrody Laureatom.

Tegoroczne prace oceniało Jury w  składzie: pani Wioleta Chmiela – dyrektor Centrum Kultury w Gdowie, pani Monika Misztal - pracownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Zagórzanach, pani Elżbieta Matuszyk- dyrektor Biblioteki Publicznej w Gdowie i pani Magdalena Wydrych - florystka, właścicielka kwiaciarni „Lawenda” w Gdowie. Oceniono: 34 pisanki, 40 kartek, 10 baranków i 6 palm wielkanocnych. W konkursie udział wzięło łącznie ok. 80 uczestników. Poziom zgłoszonych prac był bardzo wysoki.

Wyniki:

W konkursie na najpiękniejszą pisankę

wyróżnienia otrzymali: Maria Król, Martyna Domagalska oraz Wiktoria Lisowska, Weronika Muzyk, Oliwia Dobosz i Hania Rachoń.

3 miejsce – Michalina Warchał
2 miejsce – Iga Natanek, Daria Płatek
1 miejsce – Kamila Jankowicz

W konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Wyróżnienia otrzymali:

Magdalena Warchał, Franciszek Wantuch, Michalina Warchał, Maja Palonek, Zuzanna Mosur oraz: Nadia Grabka, Julia Sosin, Martyna Domagalska i Bartłomiej Stopa.

3 miejsce – Daria Płatek, Martyna Dobosz
2 miejsce –  Weronika Ładyga
1 miejsce – Oliwia Dobosz

W konkursie na najpiękniejszego baranka

wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Kowalczyk, Martyna Dobosz oraz Oliwia Strojna, Weronika Ładyga

3 miejsce – Oliwia Dobosz, Szymon Substelny
2 miejsce – Eliza Tańcula
1 miejsce – grupa „Wesołe Żabki” z Przedszkola Państwowego w Gdowie,

Magdalena Ładyga

W konkursie na najpiękniejszą palmę

 wyróżnienia otrzymali: Maja Knapik, Julia Surmacz

3 miejsce –Oliwia Strojna, Joanna Wójcik
2 miejsce – Julia i Wioletta Kołos, Oliwia Gocal
1 miejsce – Lidia Kus

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za pomoc przy ocenie prac Jury i zapraszamy na kolejne konkursy organizowane przez Centrum Kultury w Gdowie.

Osoby, które nie były obecne na rozdaniu nagród w dniu 12.04 prosimy o odbiór upominków do 16 kwietnia. Po tym terminie nagrody przepadają.

 

 

 

 

Comments are closed.