Wernisaż prac w ramach programu “Mistrz i Uczeń”

W minioną sobotę w Centrum Kultury w Gdowie odbył się wernisaż wystawy dr hab. Małgorzaty Buczek- Śledzińskiej prof. ASP, Pani Lidii Grabowskiej oraz uczestników warsztatów plastycznych, które prowadzone były w czasie ferii zimowych w ramach programu Mistrz i Uczeń.

Na początku Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie – pani Wioleta Chmiela powitała zgromadzonych gości. Później głos zabrały laureatki Nagrody Województwa Małopolskiego – Ars Quaerendi. Panie opowiedziały o swoich inspiracjach, przedstawionych pracach oraz warsztatach, które odbywały się podczas ferii. Na podsumowanie został wyemitowany film z zajęć, które odbywały się w Centrum Kultury w Gdowie, na których młodzi artyści przygotowywali swoje prace, a na zakończenie uczestnikom została przedstawiona prezentacja z pracami podopiecznych Pani dr hab. Małgorzaty Buczek- Śledzińskiej prof. ASP.