Warsztaty wokalne oraz nauka gry na pianinie w Centrum Kultury w Gdowie

Warsztaty wokalne

Program zajęć obejmuje pracę nad emisją głosu, pamięcią muzyczną, dykcją, poczuciem rytmu, interpretacją utworu oraz zachowaniem na scenie. Repertuar dobierany jest według indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczestników zajęć.

Nauka gry na pianinie

Zajęcia adresowane są do osób rozpoczynających naukę gry na pianinie od podstaw a także bardziej zaawansowanych pianistów, chcących doskonalić swoje umiejętności. Program zajęć i metody nauczania dostosowane są indywidualnie do każdego ucznia - jego wieku, możliwości oraz zainteresowań muzycznych.

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Prowadząca: Anna Czyrnek - ukończyła Publiczną Szkołę Muzyczną I stopnia w Gdowie, Archidiecezjalną Szkołę Muzyczną II stopnia im. ks. Kardynała Franciszka Macharskiego w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale Sztuk i Nauk o Edukacji w Cieszynie, kierunek : Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.