Warsztaty przy kawie: “Czy warto jest podróżować?”

 

Wczoraj w kawiarni Sport Cafe odbyły się kolejne "Warsztaty przy kawie". Tym razem tematem spotkania były podróże, o kórych opowiadała mieszkanka naszej gminy, Pani Agata de Ville.

Pani Agata zaprezentowała zebranym zdjęcia ze swych bliższych i dalszych wypraw, doradzała gdzie warto wyjechać, w jakim terminie, jak znaleźć tanie połączenia lotnicze. Dała też kilka propozycji na rodzinne eskapady z dziećmi. Wspomniała wiele przygód z różnych części świata, opowiadała o ludzkiej życzliwości z jaką spotyka się niemal w czasie każdej podróży, ale i o sytuacjach gdzie bywało nerwowo. Nikogo nie musiała przekonywać, że warto podróżować, co do tego wszyscy byli zgodni.

Kolejne "Warsztaty przy kawie" odbędą się 18 grudnia, poznawać będziemy tajniki makijażu. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Centrum Kultury w Gdowie realizuje zadanie: „NOWE MOŻLIWOŚCI EDUKACYJNE I KULTURALNE- NOWA JAKOŚĆ DLA WIDZA” w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”. Przygotowując wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.