Walentynkowe serce dla Marysi

Akcja charytatywna „Walentynkowe serce dla Marysi” zakończyła się sukcesem.

Przy współpracy Centrum Kultury w Gdowie, pani Sołtys, Koła Gospodyń Wiejskich ze Stryszowej oraz Stowarzyszenia Hospicyjnego "Bądźmy Razem" z Wiśniowej z sukcesem udało się przeprowadzić akcję charytatywną dla Marysi. Panie z KGW upiekły 300 piernikowych serc. Każde serce było pięknie ozdobione i zapakowane.  Do akcji przyłączyły się również dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne do Centrum Kultury i przygotowały kartki walentynkowe.
Zbiórkę zorganizowano przy okazji koncertu jubileuszowego Skaldów i Marka Piekarczyka, który miał miejsce 14 lutego w Gminnej Hali Sportowej. Uczestnicy koncertu okazali się bardzo hojni i w zamian za walentynkowy podarunek wrzucali do wystawionych puszek datki dla chorej mieszkanki Kwapinki. Tego dnia zebrano 6649,00 zł. Cała kwota zasiliła fundacyjne konto Marysi Miąsko.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.