Wakacje z Centrum Kultury za nami

Drugi tydzień Wakacji z Centrum Kultury rozpoczął się od warsztatów plastycznych i zajęć sportowych zorganizowanych na gdowskim Zarabiu. Tego dnia dzięki wyobraźni dzieci ożyły kamienie znalezione nad Rabą stając się zwierzakami, rakietami, kolorowymi buźkami.

We wtorek dzieci odwiedziły park rozrywki Go Kidz w Krakowie, gdzie nie tylko mogły spożytkować namiar energii korzystając z mnóstwa atrakcji zlokalizowanych w sali zabaw, ale także uczestniczyły w przygotowanych warsztatach chemicznych.

Także wiele emocji wzbudziła kolejna wycieczka. W czwartek uczestnicy zajęć udali się do Czesławia, aby przeżyć przygodę "Lato leśnych ludzi". Wśród wielu przygotowanych atrakcji czekały zajęcia w lesie, a tu m.in wskrzeszanie ognia, budowanie szałasu czy projektowanie zapachu lasu. W Zaczarowanym Wzgórzu czekało spotkanie ze zwierzakami w mini zoo, ścieżka edukacyjna, na której można poznać tajemnice roślin i zwierząt leśnych a także przejażdżka na kucyku.

Tegoroczne Wakacje z Centrum Kultury zakończyły się ogniskiem, przy którym każdy mógł upiec kiełbaskę oraz słodkie pianki. Tego dnia nie zabrakło także sportowej rywalizacji i zabaw integracyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/centrumkultury.gdow/photos/pcb.1708254229353003/1708238266021266