Wakacje z Centrum Kultury w Gdowie rozpoczęte

Rozpoczęły się Wakacje z Centrum Kultury w Gdowie. W pierwszym dniu uczestnicy brali udział w różnych zabawach integracyjnych między innymi: przepychanie nóżkami, kalambury, malowanie owocu, była również inscenizacja bajki. Po zajęciach integracyjnych wszyscy wspólnie udali się do kręgielni gdzie wszyscy wspaniale spędzili czas na wspólnej rywalizacji.
W kolejnych dniach wakacji na uczestników zajęć czeka wiele atrakcji między innymi: warsztaty artystyczne (ceramika i mydełka), zajęcia sportowe, warsztaty kulinarne oraz wycieczki do Parku Edukacji Globalnej "Wioski Świata", Ogrodu Doświadczeń w Krakowie, parku linowego, a na zakończenie wakacji z Centrum Kultury ognisko oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu na gdowskim Zarabiu.