Wakacje 2021 z Centrum Kultury w Gdowie

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 lat do skorzystania z zajęć w ramach "Wakacji 2021 z Centrum Kultury w Gdowie". Dla najmłodszych przygotowaliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zorganizowane zostaną warsztaty ceramiczne, plastyczne i kulinarne, animacje, zabawy, gry i wycieczki. Na zakończenie odbędzie się piknik oraz przedstawienie teatralne dla dzieci.
We wszystkie dni poza 3 i 9 sierpnia zajęcia rozpoczynają się i kończą w Centrum Kultury w Gdowie, 3 sierpnia prosimy, aby przyprowadzić dzieci na Zarabie (zbiórka przy bramie wjazdowej) i również z Zarabia odebrać. Natomiast 9 sierpnia prosimy, aby dzieci przyprowadzić i odebrać z Lawendowego Zacisza w Fałkowicach.

Zachęcamy do wypełnienie karty zgłoszenia do pobrania TUTAJ, podpisania, zeskanowania i przesłania na adres: sekretariat@ck.gdow.pl
Zalecamy również dokonywania opłat za zajęcia wakacyjne na konto bankowe: 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002.