Święto Ziemi Gdowskiej- kto dla nas zagra?

Święto Ziemi Gdowskiej to dwa dni zabawy przy muzyce na żywo. Poznaliśmy już zespoły Weekend i Łzy- gwiazdy sobotniego i niedzielnego wieczoru, oraz Tulinki, które zaśpiewają specajlnie dla najmłodszych. Zobaczmy kto jeszcze dla nas zagra.

Sobota rozpocznie się od koncertów trzech zespołów: Bat on Roads, Expert i Infinite Axis. Poznajmy ich.

Bat on Roads to zespół z Bochni. Występują w składzie: Weronika Czyż -wokal, Bartek Biernat -klawisze, Mikołaj Oświęcimski- gitara, Bartosz Czyż- bas, Kamil Kaczmarczyk oraz Bartosz Dziadowiec -erkusja. Zespół istnieje od kilku miesięcy, a już zostali zwycięzcami konkursu CK-Art w Gdowie.

 

 

Zespół Expert istnieje  na rynku dwa lata,  gra muzykę disco polo,  biesiadną oraz przeboje zagraniczne. Zespół posiada bardzo szeroki repertuar. Oferuje oprawę muzyczną wesel, studniówek, festynów i innych imprez okolicznościowych!  Młodzi artyści pochodzą z okolic Limanowej i Łapanowa, a są to: perkusja - Łukasz, gitara basowa - Karol, instrumenty klawiszowe - Jakub, wokal i saksofon tenorowy - Robert, saksofon altowy – Bartek

 

 

Zespół INFINITE AXIS dawniej jako METAL MASTERS z Niepołomic powstał w 2013 roku.  Założycielami są Igor Drelichowski  (gitara prowadząca/wokal) i Bartek Ulanecki (perkusja). W ubiegłym roku dołączyli do nich: Jan Więckowski  (gitara rytmiczna) oraz Marcin Więcław (gitara basowa). Zespół gra covery znanych zespołów rockowych i metalowych oraz tworzy własne kompozycje.  Mają  za sobą wiele występów publicznych w takich miejscach jak: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa, Pikniki rodzinne w Szkole Podstawowej w Niepołomicach oraz w Gimnazjum w Woli Batorskiej, Dni Niepołomic, Święto Chleba i Piernika w Jaworze. Zespół również ma na swoim koncie wiele  sukcesów na przeglądach artystycznych -miedzy innymi,  nagrodę za zajęcie I miejsca na przeglądzie artystycznym młodzieży CK-ART Gdów 2019.

Także w sobotę, po bokesrkim show z udziałem Mariusza Wacha, zobaczymy zespół B.L.U.E Członkowie zespołu pochodzą z Gdowa i okolic. Zespół działa od listopada 2017 roku i od półtora roku tworzy autorską muzykę, z pogranicza pop-rocka. Utwory ich traktują o  relacjach międzyludzkich. W skład zespołu wchodzą: Szymon Ciszek - wokal, Stefan Chyrc - gitara, Marcin Łosiowski - bass, Anita Korba - instrumenty klawiszowe oraz Arek Pajorski - perkusja.

Występ zespołu Mister R zakończy sobtnie koncerty, po których zapraszamy na Disco pod Gwiazdami.

Mister R  to twórca i wykonawca muzyki tanecznej, jest autorem tekstów oraz współtwórcą muzyki razem z didżejami: DJ WV Disco oraz DJ Leo. Jest to nowa postać na rynku muzycznym, utwory Mister R znane są i dość często grane w radiach internetowych Disco Polo, aktualnie są to "Laska", "Kochanie wykrakałaś" oraz "Złoto", jest również wykonawcą coverów kilku znanych powszechnie utworów. Aktualnie promują muzykę, poprzez szereg występów w gminach małopolskich oraz śląskich.

 

 

 

Zespół Ostani w Raju znamy z ubiegłorocznego Święta Ziemi Gdowskiej. Tym razem zobaczymy ich w niedzielę ok. godziny 19.30.

Ostatni w Raju to grupa muzyczna, która powstała w 2013 roku grająca muzykę w stylu pop/rock/indie. Zespół tworzy czterech ambitnych muzyków, którzy posiadają duże doświadczenie artystyczne. Grupę charakteryzuje dynamizm, rozmach, zapał i temperament – cztery słowa, które tworzą perfekcyjny rock. Znacie przecież te piosenki, które mają w sobie tyle energii, że podczas odtwarzania wlewają ją w słuchających i nie da się nie kiwać głową do rytmu. W przypadku zespołu Ostatni w Raju wszystkie utwory dają właśnie taki efekt.

Comments are closed.