STREFA NOWYCH ZAJĘĆ W CENTRUM KULTURY W GDOWIE

Strefa nowych zajęć w Centrum Kultury w Gdowie
W roku kulturalnym 2019/2020 wprowadziliśmy do naszej oferty kilka nowych propozycji. Pierwszą z nich są zajęcia z języka angielskiego "We Speak English" zarówno dla maluchów, przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych jak i dorosłych. Najmłodsi z językiem zapoznawać się będą w formie zabaw, uczniowie będą poznawać język w klasycznej formie/audio-wizualnej, a dorośli będą uczyć się języka, który pomocny będzie w podróży, turystyce. W ramach Klubu Młodego Naukowca pojawią się warsztaty chemiczne, fizyczne, matematyczne, przyrodnicze i podróżnicze. Będą również indywidualne lekcje śpiewu przygotowujące dzieci i młodzież do konkursów wokalnych, które organizujemy m.in. podczas CK-artu czy festiwalu piosenek Andrzeja Zielińskiego.

Wzbogaciliśmy ofertę zajęć ruchowych. Pojawi się Zumba dla dorosłych i dla dzieci, gimnastyka kręgosłupa, zabawy ruchowe z piłką oraz łucznictwo. Planujemy również warsztaty fotograficzne, spotkania tematyczne dla kobiet przy kawie oraz zajęcia w zespole tańca dworskiego i historycznego.
Szczegółowy harmonogram już niebawem na naszej stronie.