SPACER Z WYOBRAŹNIĄ – wystawa online

Od kilku tygodni przyszło nam żyć w zupełnie innej rzeczywistości, w czasach światowej pandemii... Jednak, aby choć na chwilę oderwać się od panującej sytuacji Centrum Kultury w Gdowie przygotowało dla Was cykl wystaw online, których wernisaże odbyły się w naszej instytucji w 2019 roku.

Mamy nadzieję, że gdy wszystko wróci do normy znowu uda nam się spotkać na kolejnych wernisażach wystaw, tym razem już osobiście.

Dzisiaj przedstawiamy pierwszy film prezentujący twórczość Jakuba Warchała. Wystawa prezentuje rysunki dedykowane najmłodszym, jest coś dla fanów fantastyki, a także trochę natury. Autor, w swojej twórczości nie przedstawia rzeczywistości w sposób dosłowny. Wszystko co możemy zobaczyć w jego pracach jest wytworem wyobraźni. Inspiracje czerpie głównie z książek i komiksów, które czyta, ale też z wydarzeń jakie rozgrywają się na świecie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!