Radośnie i kolorowo podczas zajęć z okazji Dnia Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka z Centrum Kultury był zupełnie inny niż dotychczas, ale mimo ograniczeń było radośnie i kolorowo. Atrakcji nie brakowało a dzieci były zachwycone. Dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy przygotowaliśmy warsztaty plastyczne, w trakcie których mali artyści malowali na sztalugach. Tematem prac było "dziecko". Dziecięca wyobraźnia nie ma granic więc powstały bardzo różnorodne i piękne obrazy.

Dużą radość dzieciom sprawiły zajęcia taneczne, które poprowadził doświadczony instruktor Zumby kids. Zajęcia były połączeniem zabawy, tańca i ćwiczeń w tym samym czasie. A to wszystko przy energicznej muzyce i głośnych okrzykach.

Kolejną przygotowaną atrakcją był seans filmowy. Dzieciaki chętnie obejrzały bajkę "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Duży ekran, wyciemniona sala oraz przekąski, które zapewniliśmy, popcorn, soczki i lody, sprawiły, iż najmłodsi poczuli się jak w prawdziwym kinie.

Na uczestników Dnia Dziecka z Centrum Kultury, czekała również niespodzianka - przywitanie lata. Wszyscy otrzymali balony tworzące napis "Witamy lato", które wypuścili w niebo. Balony napełnione helem unosiły się bardzo szybko i wysoko. Wzbudziło to wiele emocji, zaskoczenie, radość i ciekawość jak daleko polecą i jak długo będą unosić się na niebie.

Na zakończenie miło spędzonej niedzieli, Dyrektor Wioleta Chmiela, dziękując za przybycie wręczyła uczestnikom drobne upominki.

Skip to content