Przedstawienia mobilne w Bilczycach i Wieńcu już za nami. Natomiast w weekend zapraszamy do Krakuszowic, Niewiarowa i Zręczyc!

W tym minionym tygodniu odbyły się kolejne spektakle mobilne, które są częścią zadania pn. "Poznaj magię teatru" realizowanego jest przez Centrum Kultury w Gdowie w ramach projektu Kultura Dostępna 2020 dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W środę 26.08. w Bilczycach uczestnicy mogli obejrzeć bajkę autorstwa Hansa Christiana Andersena pt.„Calineczka”. Natomiast w czwartek 27.08., w remizie OSP Wieniec wystawione zostało przedstawienie pt. „Kwiat paproci”.

A już w weekend zapraszamy na kolejne przedstawienia, które odbędą się:

29.08.2020 r. o 17.00 w Krakuszowicach,

30.08.2020 r. o 16.00 w Niewiarowie,

30.08.2020 r. o 17.30 w Zręczycach.

Wstęp wolny!

Przypominamy, że w pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką lub inną częścią odzieży, np. apaszką.

Poniżej zapowiedź przyszłych wydarzeń oraz fotorelacja z przedstawień, które odbyły się w Bilczycach i Wieńcu: