Podziękowanie za aktywny udział w zajęciach edukacyjno-rozwojowych w roku kulturalnym 2019/2020

Nadszedł wyczekiwany przez wielu czas wakacji. Żegnamy się z Uczestnikami naszych zajęć. W tym roku w inny sposób niż dotychczas. Część z Państwa otrzymała dyplomy online na wskazany w karcie zgłoszenia adres mailowy, prosimy o przekazanie ich Waszym Pociechom. Na osoby, które adresu nie wskazały dyplomy czekać będą w Centrum Kultury. Dla każdego uczestnika przygotowany jest również drobny upominek. Zarówno dyplomy jak i upominki można odebrać w Centrum Kultury w Gdowie w dniu 26 czerwca w godz. 8.00-18.00 (parter - wejście główne).
Dziękujemy, że byliście razem z nami!

Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Zapraszamy na zapisy we wrześniu. Zachęcamy również do udziału w wakacyjnych zajęciach przygotowanych przez Centrum Kultury w Gdowie. Szczegóły już niebawem na naszej stronie internetowej www.ck.gdow.pl

Dyrektor oraz Pracownicy
Centrum Kultury w Gdowie