Podziękowania dla Współpracowników, Partnerów i Sponsorów ŚZG.

Święto Ziemi Gdowskiej 2019 za nami. Podsumowując to największe coroczne wydarzenie artystyczno - rozrywkowe chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Współpracownikom, Partnerom oraz Sponsorom. Szczególnie serdecznie dziękujemy Komendantowi Zarządu Gminnego OSP oraz wszystkim Strażakom, którzy wspierali zabezpieczenie imprezy, dziękujemy Policji, ochronie oraz ochotniczej grupie medycznej.

Sponsorom dziękujemy za wsparcie finansowe i przekazanie nagród rzeczowych dla uczestników zabaw i konkursów w czasie ŚZG, a Partnerom - Zespołowi Szkół w Gdowie siłowni Jodo-Gym oraz Centrum Wolontariatu w Podolanach za przeprowadzenie zbiórki oraz pomoc w organizacji wydarzeń sportowych: turnieju siatkówki i bokserskiego show.

Sponsorami głównymi byli: firma gastronomiczna Party Serwis oraz Objazdowe Wesołe Miasteczko Familia Land.

Za wsparcie finansowe dziękujemy również następującym podmiotom:

Fiberway- lokalny dostawca usług telekomunikacyjnych -internet, telefon i telewizja

Krakowski Bank Spółdzielczy w Gdowie- lider banków spółdzielczych działających w Polsce. KBS to bank o ponad 115-letniej tradycji, oparty wyłącznie o własny polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe oraz ubezpieczeniowe. KBS to przyjazna i profesjonalna obsługa.

Empol- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych

Polskie Składy Budowlane-Mrówka Dorbud- Wszystko dla domu i ogrodu, Niepolomice ul. Na Tamie 9; Gdów Rynek 419

Centrum Kredytowa As- wszystkie banki w jednym miejscu, a także atrakcyjna oferta pożyczek pozabankowych, ul. Bocheńska w Gdowie

Nest Bank z Gdowa- nowootwarta placówka oferuje m.in limit na strat, konta za zero zł, atrakcyjne kredyty dla przedsiębiorców. Szczegóły na stoisku promocyjnym w czasie Święta Ziemi Gdowskiej, oraz w placówce na ul. Bocheńskiej.

Składy Budowlane CBN  zapraszają do Niegowici oraz Śledziejowic k/Wieliczki. Składy CBN to 15.000 pozycji asortymentu, miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: materiały budowlane, artykuły ogrodnicze, węgiel, pasze, nawozy oraz skup złomu.

Instbud- firma inżynieryjno-budowlana, zajmująca się ogólnie pojętym budownictwem i specjalizująca się w budowie sieci infrastruktury zewnętrznej jak sieci wodociągowe i kanalizacyjne. Hurtownia firmy mieści się w Nieznanowicach.

Ośrodek Grosik w Gdowie, który oferuje noclegi indywidualne i grupowe.

Herbowa- Sala Bankietowa HERBOWA w Łapanowie to wytworne wesela i wyjątkowe imprezy towarzyskie. Również w ciągu tygodnia, nie tylko w weekend. HERBOWA to hotel dla grup zorganizowanych, to miejsce szkoleń i konferencji.  Pełna kultura. ZAPRASZAMY!!

Małopolski Bank Spółdzielczy

Firma Handlowa Trokos - sieć delikatesów market point,  Małgorzata Trojańska ,Józef Trojański dystrybutorzy hurtowi i detaliczni artykułów ogólnospożywczych i przemysłowych, działający na terenie Gdowa,Wieliczki,Krakowa,  Kłaja i Niepołomic.

Biuro Podróży Travelshops z Gdowa -nie musicie już jeździć do Krakowa po wycieczkę, szukać w internecie i zastanawiać się czy to dobry hotel, czy to dobra cena?  Biuro Podróży Travel Shops jest zlokalizowane w Gdowie, przy Łapanowskiej. Posiada w swojej ofercie wycieczki w kraju i zagranica na każdą kieszeń, wakacje na raty, rejsy, pielgrzymki, wycieczki  tematyczne jak F1 z R. Kubicą, narty z A. Małyszem, obozy dla dzieci i wiele innych.  Biuro służy profesjonalizmem i troską o udany urlop klienta z gwarancją najniższej ceny. Sieć TravelShops współpracuje z najlepszymi operatorami wypoczynków letnich i zimowych jak m.in  Neckerman, Grecos, Almatur Tui, Itaka i wiele innych.

Program Odchudzania Cambrige z Gdowa– tu możecie skonsultować swój indywidualny Program Dietetyczny według znanej na całym świecie medycznej metody Cambridge. Nasz konsultant przeprowadzi ankietę i dobierze rodzaj diety do Twoich możliwości i stanu zdrowia. Bo zdrowie i szczupła sylwetka zaczyna się z Cambridge. Widzimy się na Lapanowskiej 56 w Gdowie!

Stacja narciarska Kasina Ski w Kasinie Wielkiej - ulubiony stok przez  narciarzy. Latem na terenie ośrodka znajduje się jeden z największych  parków rowerowych w Polsce - Bike Park Kasina. Ośrodek posiada Arenę Młodego Rowerzysty z pumptrackiem, siłownią i  placem zabaw oraz dwie restauracje. Tam Nuda Się Nie Uda!

"Firma Tytan Dach z Gdowa - dystrybutor marki Blachotrapez - zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych z blachy oraz dachówki. Misją firmy jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości materiałów na dach w najlepszych cenach w regionie. Gdów, ul. Bocheńska."

 

Comments are closed.