Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej- sprawy organizacyjne

Już w najbliższą niedzielę czekamy na Was na Zarabiu w Gdowie gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej. Rozpoczynamy o godzinie 17-tej od show dla najmłodszych widzów.  Kwakot, Monia i Kwanio czyli Kosmokawki przybędą z Kosmolandu, aby wspólnie z dziećmi bawić się, tańczyć i śpiewać. Będzie kolorowo i radośnie. To nie koniec atrakcji dla dzieci. Po przedstawieniu zachęcamy do udziału w warsztatach plastycznych, zabawy na dmuchańcach i w wiosce indiańskiej oraz spotkania z pszczelarzami. Wszystko to w cenie biletu. Za dodatkową opłatą będzie możliwość odbycia przejażdżki kucykiem.

O godzinie 18.00 zaprosimy na scenę uczestników konkursu "Ogrodu Serce Mocniej Zabiło", aby podsumować tegoroczną edycję konkursu i wręczyć nagrody laureatom.

Tego dnia zagrają dla nas zespół B.L.U.E, którego członkowie pochodzą z Gdowa i okolic, oraz dobrze znany gdowskiej publiczności zespół Tequila Band. Ponadto wszystkich zapraszamy do strefy gastronomicznej.

W czasie Pikniku odbędzie się zbiórka charytatywna, a zebrane fundusze zasilą fundacyjne konto Kubusia Suchodoły, który cierpi na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Zachęcamy do wsparcia akcji.

Bilety w cenie 5 zł/dzieci i młodzież i 10 zł/dorosły można nabyć jeszcze dziś (piątek) w Centrum Kultury w Gdowie do godziny 15.30 lub od godziny 16.00 w dniu imprezy przy wejściu na Zarabie w Gdowie (przy bramie głównej). Osoby, które zakupiły bilety wcześniej proszone są od razu do podchodzenia do punktu dezynfekcji rąk obok bramy (nie ma konieczności ustawienia się w kolejce do miejsca, gdzie będą sprzedawane bilety). Ilość miejsc ograniczona.

Samochody będzie można zostawić na parkingu na Zarabiu przy Strefach Rekreacji oraz na tymczasowo utworzonym parkingu na boisku "Zagaje" (przy wjeździe na Zarabie). Ponadto przypominamy, że parkingi w Gdowie znajdują się m.in na placu przy Urzędzie Gminy, za remizą OSP, pod kościołem- obok sklepu GS, przy budynku Szkoły Podstawowej w Gdowie na ul. Szkolnej.

Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą maseczek zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Wszystkich uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

REGULAMIN PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI ŚWIĘTA ZIEMI GDOWSKIEJ

Skip to content