Pierwszy plener malarski grupy artystycznej Gdów-Art

W dniach od 2 do 4 października w Gliczarowie Górnym odbył się pierwszy plener malarski  grupy artystycznej Gdów Art. Spotkaniu towarzyszyły piękne okoliczności przyrody oraz miła atmosfera co  niewątpliwie sprzyjało tworzeniu  prac malarskich, rysunkowych i  fotograficznych. W wyniku rozmów pomiędzy członkami grupy, powstały ciekawe propozycje nowych projektów kulturalnych, których realizacja mogłaby odbyć się w Centrum Kultury już niebawem. Inspiracją do twórczego myślenia i działania były piękne widoki panoramy Tatr, które rozpościerały się przed oczami uczestników z miejsca pobytu.  Inspirowały także  widoki podczas wycieczki „W Koronach Drzew”  po słowackiej stronie Tatr, gdzie można było obserwować i fotografować piękno przyrody, a także podziwiać ciekawą konstrukcję wieży widokowej. Mamy ogromną nadzieję, że prace, które powstały podczas wyjazdy będziemy mogli zaprezentować Państwu w najbliższym czasie.