“Pamiętamy…” -Konkurs plastyczny z okazji 77. Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego

"PAMIĘTAMY..." -KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI 77. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Pamiętamy…”. Konkurs ma na celu utrwalanie pamięci o bohaterach i ważnych wydarzeniach z przeszłości naszego narodu, zachęcanie do wyrażania patriotyzmu oraz kształtowanie poczucia świadomości narodowej, stwarza okazję dla twórczości plastycznej związanej z tematyką narodową.
Zadaniem  konkursowym  jest wykonanie obrazu, rysunku, lub kolażu  w formie np.  sceny rodzajowej, portretu  okolicznościowego, komiksu, sceny batalistycznej  lub plakatu upamiętniającego wydarzenie.
Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:
-dzieci do 10 roku życia
-młodzież od 11 do 17 lat
-dorośli
Na prace  czekamy  w dniach  26 do 29 lipca do godz. 16.00 w Centrum Kultury w Gdowie
Wyniki zostaną opublikowane 30 lipca 2021 roku.
Wręczenie nagród odbędzie się 1 sierpnia podczas Pikniku z okazji Święta Ziemi Gdowskiej na Błoniach na Zarabiu.

Zapraszamy do udziału!

Regulamin oraz karta zgłoszenia: Pamiętamy_77rocznica