Nowy rok z chórem Tutte le Corde

Chór Tutte le Corde w poniedziałek rozpoczyna zajęcia w nowym roku kulturalnym w Centrum Kultury w Gdowie, przygotowując nowy repertuar.

Czeka nas bardzo ciekawy rok. Z pewnością nie zabraknie wspaniałych występów, wyjazdów, wspólnych spotkań i … mozolnej chórowej pracy, ale za to jakże satysfakcjonującej, kiedy na sali rozlegają się brawa, kiedy widać wzruszenie na twarzach słuchaczy, a tak z pewnością będzie i teraz, gdyż rok 2019 jest rokiem Stanisława Moniuszki i to właśnie jego piękne utwory będziemy przygotowywać. Oprócz tego nie zabraknie pieśni patriotycznych, pięknych utworów sakralnych, kolęd, a także dla miłośników muzyki rozrywkowej będzie coś ciekawego, ale co to będzie konkretnie, wie tylko nasza pani dyrygent Elżbieta Gawryszewska.

Zapraszamy chętnych na  próby, do wspólnego śpiewania już w najbliższy poniedziałek

9 września o godz. 19!