Najmłodsi też potrafią balować!

13 lutego w Centrum Kultury najmłodsi hucznie zakończyli okres karnawału. Tego dnia pracownicy CK przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji.

Na początku pani Dyrektor powitała przybyłych na bal karnawałowy gości, a następnie każdy uczestnik przedstawił się i zaprezentował swój piękny strój. Na scenie na przemian pojawiały się księżniczki, rycerze, myszki, kotki, pieski, pszczółki, kwiatuszki, wróżki, baletnice, piraci, wojownicy oraz inne bajkowe postacie. Wszyscy mieli okazję pomalować swoje buźki, tak aby jeszcze bardziej upodobnić się do bohaterów swoich ulubionych bajek. Były konkursy z nagrodami, zabawy w przebieranki, taniec na serduszku i oczywiście tradycyjne już zbijanie piniaty pełnej słodkości. Dzieciaki do zabaw animowała pani Joasia, która wcieliła się w postać jakże sympatycznego smoka, przy malowaniu buziek i zbijaniu piniaty prym wiodła pani Ania, a na słodkości zaprosiła pani Dorotka. Do całości przygrywał pan Zbyszek, rozbawiając towarzystwo do czerwoności, co na fotografiach uwieczniła pani Magda.
Dziękujemy wszystkim gościom, którzy pojawili się na tegorocznym balu karnawałowym i zapraszamy na kolejne bale w Centrum Kultury.