Świąteczne przedstawienie oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem

W czwartek 5 grudnia 2019 roku w Centrum Kultury w Gdowie odbyło się przedstawianie teatralne dla dzieci pt.” Święta pod gwiazdami”.  Najmłodsi poznali historię małej dziewczynki Zosi, która wybrała się na Biegun Północny by spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Po przedstawieniu dzieci również bardzo chciały spotkać Świetnego Mikołaja tak samo jak Zosia. Mikołaj usłyszał wspólne wołania  i pojawił się na scenie wraz ze słodkimi upominkami dla każdego. Jego odwiedziny wzbudziły ogromne emocje zarówno u starszych jak i u młodszych uczestników spotkania.

Centrum Kultury w Gdowie realizuje zadanie: „NOWE MOŻLIWOŚCI EDUKACYJNE I KULTURALNE- NOWA JAKOŚĆ DLA WIDZA” w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”. Przygotowując wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.