Koncert Skaldów w Gdowe – informacje organizacyjne, parkingi

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00, wejście na płytę oraz na trybuny, za okazaniem biletu, będzie możliwe od godziny 18.30. Jeśli przyjadą Państwo wcześniej zapraszamy do kawiarni Sport Cafe na pierwszym piętrze w budynku Hali. Przed i po koncercie będzie prowadzona akcja charytatywne "Walentynkowe serce dla Marysi". Dochód ze zbiórki zostanie w całości przekazany na leczenie rocznej Marysi Miąsko z Kwapinki - zachęcamy do wsparcia akcji!
Są jeszcze do nabycia bilety na koncert, które można zakupić w Centrum Kultury w Gdowie w dniu koncertu do godziny 15.00 lub bezpośrednio przed koncertem. Nie ma już możliwości opłacenia biletów przez wpłatę na konto.
Osoby, które opłaciły bilety wpłacając pieniądze na konto, a jeszcze nie odebrały biletów, będą mogli je odebrać bezpośrednio przed koncertem, od godziny 17.00, w punkcie odbioru opłaconych rezerwacji (na parterze, przed szatnią).