Koncert Eleni- 15 marca- sprawy organizacyjne

Już jutro w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie wystąpi Eleni - jedna z najpopularniejszych piosenkarek polskiej sceny muzycznej. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00, a wejście na płytę oraz na trybuny, za okazaniem biletu, będzie możliwe od godziny 17.30. Jeśli przyjadą Państwo wcześniej zapraszamy do kawiarni Sport Cafe na pierwszym piętrze w budynku Hali.

Są jeszcze do nabycia ostatnie bilety na koncert, które można zakupić w Centrum Kultury w Gdowie w czwartek do godziny 15.30 lub w piątek do godziny 14.00. Nie ma już możliwości opłacenia biletów przez wpłatę na konto.

Osoby, które opłaciły bilety wpłacając pieniądze na konto, a jeszcze nie odebrały biletów, będą mogli je odebrać bezpośrednio przed koncertem, od godziny 17.00, w punkcie odbioru biletów opłaconych (na parterze, przed szatnią).

Poniżej zamieszczamy dostępne parkingi znajdujące się w okolicach Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.