Jubileuszowy występ podczas Dożynek w Podolanach

Zespół Tańca i Śpiewu "Małe Zręczyce" obchodzi w tym roku 15-lecie działalności. Z tej okazji podczas dożynek w Podolanach wystąpił w specjalnie na tą okazję przygotowanym jubileuszowym programie. Gratulacjom i owacjom nie było końca. Podziękowanie z ust kierownika zespołu pani Hanny Dziewońskiej popłynęły w stronę Wójta Gminy Gdów, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zręczycach, Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie, Kapeli Zręczyckiej oraz dzieci i rodziców. Nie obyło się bez niespodzianek, w podziękowaniu za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju "Małych Zręczyc" pan Wójt zaprosił zespół na 3-dniowy wyjazd na Słowację, podczas którego odbędzie się międzynarodowe wydarzenie kulturalne, w ramach projektu „Europa dla Obywateli”. Gratulujemy!