Informacja dla uczestników projektu “Magia teatru” wyjeżdżających w poniedziałek 24 sierpnia do Teatru Groteska

Informacja dla uczestników projektu "Magia teatru" wyjeżdżających w poniedziałek 24 sierpnia do Teatru Groteska w Krakowie na przedstawienie "Kot w butach".

Bardzo prosimy, aby każda osoba, która wyjeżdża z nami do Teatru Groteska w Krakowie 24 sierpnia br zabrała ze sobą maseczkę, coś do picia oraz drugie śniadanie.

Poniżej przedstawiamy godziny wyjazdu autobusu z poszczególnych miejscowości. Bardzo prosimy o przybycie na miejsce min. 5 minut przed odjazdem autobusu.

Godz. 7.20 – Zręczyce 242,

Godz. 7.30 – Bilczyce 250,

Godz. 8.20 – Wieniec 126,

Godz. 8.30 – Niewiarów 128,

Godz. 8.20 – Krakuszowice 365,

Godz. 8.30 – Wiatowice 180,

W Teatrze Groteska oglądniemy przedstawienie "Kot w Butach" oraz będziemy uczestniczyć w przygotowanych warsztatach.

Planowana godzina powrotu:

grupa z Bilczyc i Zręczyc- około godz. 13.

grupy z Wiatowic, Krakuszowic, Niewiarowa i Wieńca- około godz. 14.

Przypominamy, że każdy uczestnik wycieczki musi przed wyjazdem mieć wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz oświadczenie o stanie zdrowia.