Emocje na zakończenie wakacji z CK

Ostatni dzień zajęć organizowanych przez Centrum Kultury w Gdowie dostarczył wiele przeżyć i emocji. Najmłodsi bawili się w poszukiwanie skarbów, smażyli kiełbaski na ognisku, nie zabrakło również pogadanki na temat pierwszej pomocy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały i w sposób interaktywny uczyły się m.in jak pomóc przy zadławieniach czy jak zastosować pozycję boczną bezpieczną.

Na zakończenie wakacji Pani Dyrektor Wioleta Chmiela podziękowała wszystkim za wspólnie spędzony czas i zaprosiła na kolejne atrakcje organizowane przez Centrum Kultury, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Mamy nadzieję, że udało nam się sprawić, aby te wakacje nie były spędzone przed telewizorem, a wręcz przeciwnie na świeżym powietrzu, w gronie rówieśników. U nas można nauczyć się gotować, robić ceramiczne naczynia czy wspaniałe i pachnące mydełka. Nie brakuje również ciekawych, edukacyjnych wycieczek oraz tych, które dostarczają emocji i wrażeń. Zapraszamy na następne wakacje czy wcześniej ferie z Centrum Kultury w Gdowie. Do zobaczenia!