Dzień Dziecka w Gdowie pełen atrakcji!

Wędkarski i Strażacki Dzień Dziecka oraz atrakcje przygotowane przez Centrum Kultury w Gdowie sprawiły, że tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Gdowie były bardzo udane. Wędkarze z PZW koło Raba rozpoczęli o godz. 10.00 na stawie przy ul. Cegielnianej, tam odbyły się zawody o puchar Wójta Gminy Gdów. Dla każdego przygotowany został upominek oraz medal, a zwycięzcy z rąk pani sekretarz Bożeny Malarczyk otrzymali puchary oraz atrakcyjne nagrody.

Od godziny 15.00 na placu przy Urzędzie Gminy dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji. Gry i zabawy terenowe, przejażdżka meleksami, zawody z nagrodami, pokazy gigantycznych baniek mydlanych oraz smakołyki to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Strażaków oraz panie z KGW z naszej gminy. Dodatkowo szaleństwo na dmuchanej zjeżdżalni i zamku, podskoki na gigantycznej trampolinie, baloniki pompowane helem oraz warsztaty lepienia z masy przygotowane przez Centrum Kultury w Gdowie.

Nie zabrakło również kącika piękności tradycyjnie przygotowanego przez Uczniów Zespołu Szkół w Gdowie, w którym można było zrobić sobie profesjonalny makijaż oraz pokolorować włosy.

Wszystkie przygotowane dla najmłodszych atrakcje z okazji Dnia Dziecka były bezpłatne, a milusińscy korzystali z nich do samego wieczora. Na finał strażacy zafundowali najmłodszym białe szaleństwo, chętnych do zabawy w pianie nie brakowało, uśmiechów też nie brakowało z czego bardzo się cieszymy!

"Serdecznie dziękujemy wszystkim Jednostkom OSP, które zaangażowały się w organizację tegorocznego Strażackiego Dnia Dziecka" – mówił Zbigniew Gumułka - Prezes GZOSP w Gdowie podczas oficjalnego otwarcia, a życzenia zdrowia, radości, uśmiechu na twarzy popłynęły do dzieci od pani Dyrektor Centrum Kultury.