Centrum Kultury w Gdowie ogłasza konkurs ofert na obsługę „wesołego miasteczka”

Centrum Kultury w Gdowie ogłasza konkurs ofert na obsługę „wesołego miasteczka” podczas  imprezy plenerowej na zasadzie wyłączności.

Oferta dotyczy imprezy – ŚWIĘTO ZIEMI GDOWSKIEJ 2018, która odbędzie się w terminie: 04.08. - 05.08.2018r.  Miejsce – Błonia na Zarabiu w Gdowie.

• Oferty należy składać:

-osobiście w siedzibie Centrum Kultury w Gdowie, Gdów 398 (sekretariat – parter – wejście główne)

-pocztą/kurierem (decyduje data wpłynięcia przesyłki do Centrum Kultury w Gdowie). Oferty przyjmowane będą do dnia 23.04.2018 roku do godziny 10.00.  Oferty należy składać w  zamkniętych kopertach z dopiskiem: Oferta na kompleksową obsługę  „wesołego miasteczka” podczas   imprezy masowej  „ŚWIĘTO ZIEMI GDOWSKIEJ 2018” w terminie: 04.08. - 05.08.2018r.  - Błonia na Zarabiu w Gdowie z wyłącznością.

Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Centrum Kultury w Gdowie  www.ck.gdow.pl

• Szczegółowych informacji udziela Pani Wioleta Chmiela, tel. 517988055

Dokumenty do pobrania : Treść ogłoszenia + Specyfikacja Pobierz, Wzór Umowy Pobierz